Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: marinelli w drupal_theme_initialize() (linia 100 z /www/okno-projekt_www/www/d7/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _drupal_theme_initialize() (linia 146 z /www/okno-projekt_www/www/d7/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _theme_load_registry() (linia 335 z /www/okno-projekt_www/www/d7/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: marinelli w theme_get_setting() (linia 1419 z /www/okno-projekt_www/www/d7/includes/theme.inc).

O Firmie

Witamy serdecznie

Mamy nadzieję, że informacje które Państwo znajdziecie na naszej stronie o produktach oraz o usługach naszej firmy, przekonają Państwa do powierzenia nam tak odpowiedzialnego zadania jak montaż stolarki lub innych produktów z naszej oferty.

Oferta

Współpracujemy z producentami, którzy dają nam gwarancję szerokiej gamy wyrobów, wysokiej jakości, za rozsądną cenę, dlatego też możemy Państwu zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty między innymi takich wiodących firm na rynku jak: BRUEGMANN, SALAMANDER, DRUTEX, PORTA, DRE, GERDA, STOLPAW, DELTA czy WIŚNIOWSKI... wierząc, że tylko produkty markowe wyprodukowane przez najlepszych producentów, przy zastosowaniu profesjonalnego montażu będą gwarancją zadowolenia Państwa w ich użytkowaniu, oraz pozwolą nam na stały rozwój.

 

Dobra marka

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów a nie stawiają na ilość oraz najniższą cenę. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszego sukcesu.

 

Ekspozycja

W naszym salonie możecie Państwo zobaczyć większość produktów z naszej oferty. Pokazane różne rozwiązania, pozwolą Państwu dobrać produkt z wyposażeniem najbardziej funkcjonalnym. Jest to niezmiernie ważne aby przy wyborze produktu nie przepłacić za rzeczy których nie będziemy nigdy używać, a jednocześnie zamówić wyposażenie które będzie dla nas korzystne ze względu na funkcjonalność oraz proponowaną cenę.

 

Wiarygodność

To priorytet naszego działania, a dla Państwa pewność, że umowa będzie wypełniona dobrze i terminowo. Dlatego też, firma nasza cały czas kontroluje jakość usług począwszy od pracy biura a skończywszy na usłudze montażowej. Opinie naszych klientów na nasz temat w postaci ankiety po każdej wykonanej usłudze są dla nas niezbędną informacją do stałej kontroli poziomu naszych usług.

 

Profesjonalny pomiar i doradztwo

Jaki jest klucz do właściwie wykonanej usługi? Przede wszystkim, współpraca z naszym doradcą techniczno-handlowym. Każde rozwiązanie, które zaproponuje przede wszystkim ma przysporzyć Państwu korzyści a nie chwilowe obniżenie ceny, które w późniejszym okresie spowoduje większe wydatki w eksploatacji.

Profesjonalny montaż

Najlepsze okno lub drzwi źle zamontowane nie spełni swoich funkcji- tę kwestię często się pomija. Kładziemy nacisk na prawidłowy montaż, dlatego poświęcamy mu osobną zakładkę.

 

Serwis

Zwykle nowa stolarka nie wymaga regulacji. Z reguły tak właśnie jest, jednak gdyby zaszła konieczność wizyty serwisanta, jest on dla Państwa dostępny, bezpłatnie przez cały okres gwarancyjny. Zapewniamy również obsługę pogwarancyjną, regulacje, konserwacje i naprawy.

Promocje

Bez nich zakup nawet najlepszego towaru czy usługi nie daje takiej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców. Dodatkowo prowadzimy wewnętrzną formę promocji na poszczególne artykuły, po to aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Kończąc zapraszamy Państwa do zapoznania się z produktami na naszej stronie internetowej lub skorzystania z doradztwa w punkcie handlowym, mając nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych stałych Klientów.